Про участь у вебінарі

Дата: 05.04.2023 11:17

Про участь у вебінарі

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Податкова консультація: декларування доходів українських біженців за кордоном; РРО, штрафи: питання та відповіді»

📍КОЛИ: 05 квітня об 11:00

📍ДЕ: платформа Zoom

Посилання на захід:

Вебінар організований Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.

Програма заходу:

Час виступу

Спікер

11:00 – 11:05

Відкриття заходу

Марія ФІНЮК – в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11:05 – 11:20

Декларування доходів громадян: як декларувати доходи біженцям, які перебувають за кордоном

Світлана Волкова – начальник управління оподаткування фізичних осіб.

11:20 – 11:35

Особливості застосування РРО у період дії воєнного стану

Юрій Романченко – начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області.

11:35 – 11:50

Зміни у законодавстві щодо заповнення платіжної інструкції при сплаті податків та єдиного внеску

Олена Пустовойт – начальник управління економічного аналізу

В. о. Генерального директора                                            Марія ФІНЮК