ОГОЛОШЕННЯ ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 77 від 08.05.2023 року скликана тридцята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 19 травня 2023 року о 12 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку

Дата: 08.05.2023 11:29

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови № 77 від 08.05.2023 року скликана тридцята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 19 травня 2023 року о 12 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Парафіївської селищної територіальної громади.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна території Парафіївської селищної територіальної громади.
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Парафіївської селищної територіальної громади.
  4. Про виконання місцевого бюджету Парафіївської селищної територіальної громади за  І квартал 2023 року (код бюджету 2550500000).
  5. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни, Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України — мешканців Парафіївської територіальної громади  на 2023 – 2025 роки.
  6. Про внесення змін до програми інформатизації Парафіївської селищної ради на 2021 – 2025 роки.
  7. Про затвердження  Програми «Безпечна громада та профілактика правопорушень на 2023 рік».
  8. Про внесення змін до  Програми роботи з обдарованими та здібними дітьми «Творча обдарованість» на 2022-2026 роки.
  9. Про затвердження Програми здійснення заходів із землеустрою на території Парафіївської селищної ради на 2023-2025 роки.
  10. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії селищної ради восьмого скликання  від 20.12.2022 № 02-25/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2550500000).
  11. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 23.02.2023 року №17-27/08.
  12. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.
  13. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 №13-25/08.
  14. Про внесення змін до штатної чисельності Іваницького ліцею Парафіївської селищної ради.
  15. Про закріплення майна на праві оперативного управління за комунальною установою «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.
  16. Про затвердження договору на закріплення майна.
  17. Про порядок розподілу орендної плати за користування комунальним майном.
  18. Про передачу планшетів сім’ї загиблого Загорулька Євген Олександровича.
  19. Про затвердження ліквідаційного балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.
  20. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) із земель колишнього КСП «Бережівка» Кириліній Ользі Миколаївні.
  21. Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «Наташа-Агро».
  22. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок ТОВ «Наташа-Агро».
  23. Про уточнення рішення шостої сесії двадцять другого скликання  Тростянецької сільської ради від 23 листопада 1995 року  щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам.
  24. Про передачу земельної ділянки у власність із земель комунальної власності Парафіївської селищної ради Гондураку Артему Васильовичу.
  25. Про скасування рішення двадцять восьмої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання № 25-28/08 від 22.03.2023 року «Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування місця знешкодження та утилізації відходів».
  26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ПСП «Фортуна».
  27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування місця знешкодження та утилізації відходів.
  28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Бойку Павлу Михайловичу.
  29. Про виправлення технічної помилки в рішенні п’ятдесят восьмої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 22.09.2020 року № 498 «Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Кікоть Андрію Григоровичу».
  30. Про відмову в наданні дозволу на передачу в користування земельної ділянки Дудці Валерію Тарасовичу.

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША