16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с-ще Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

Обласні військові адміністрації (за списком) Київська міська військова адміністрація

Дата: 09.05.2023 11:11

Обласні військові адміністрації (за списком)

Київська міська військова адміністрація

На виконання пункту 9 протоколу засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб від 28.04.2023 Мінреінтеграції направляє розроблену спільно з Міністерством юстиції України інфографіку щодо порядку відновлення знищених або втрачених документів на право власності пошкодженого/зруйнованого житла.

Просимо оприлюднити інфографіку на інформаційних ресурсах обласної та районних військових адміністрацій, а також рекомендувати органам місцевого самоврядування оприлюднити зазначену інформацію на місцевих інформаційних ресурсах, для інформування населення про можливі варіанти отримання дублікатів втрачених документів.

Про проведену роботу просимо повідомити Мінреінтеграції до 10.05.2023.