Про проведення онлайн-опитування

Дата: 10.05.2023 16:01

Структурні підрозділи обласної державної адміністрації та її апарату

Районні державні адміністрації

Територіальні громади

Про проведення онлайн-опитування

Обласна державна адміністрація доводить до вашого відома лист Національного агентства України з питань державної служби щодо проведення дослідження «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору» методомонлайн-опитування, результати якогодозволять розробити рекомендації щодопідвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності таякості державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Онлайн-опитування триватиме до 23травня 2023 року.

Щоб пройти опитування необхідно перейти за посиланнямhttps://bit.ly/43ZV7fC.

Додаток: лист Національного агентства України з питань державної служби
від 28.04.2023 № 52/07.1/22-23 на 1 арк. в 1 прим.

Державним органам (за списком)

Стратегією реформування державного управління України на 2022-2025 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року № 831-р, передбачається продовження розбудови професійної, доброчесної, політично нейтральної державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, діяльність якої спрямована на захист інтересів громадян. Одним із завдань з реалізації напряму «Професійна публічна служба та управління персоналом» зазначеної Стратегії є забезпечення розвитку і підтримки організаційної та управлінської культури, етичної поведінки на державній службі, орієнтованості на співробітництво, досягнення результатів та людиноцентричність.

Враховуючи викладене, НАДС проводить дослідження «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити параметри організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні сторони та наявні виклики, а також відслідкувати еволюцію цінностей та поведінкових установок державних службовців задля подальшого підвищення ефективності державної служби.

Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Дослідження проводиться методом онлайн-опитування, яке триватиме до 23 травня 2023 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням: кИр8://Ьіі.1у/432У71С.

Просимо поширити зазначену інформацію серед державних службовців та взяти активну участь у онлайн-опитуванні.

Додаткова інформація щодо проходження онлайн-опитування за телефоном 256-00-28.