Шановні жителі смт Парафіївки, с. Лугового, с-ще Софіївки!

Дата: 11.05.2023 09:15

З метою забезпечення вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»просимо з’явитися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Парафіївської селищної ради (Парафіївський будинок культури)з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00 і звірити Ваші персональні дані в базі даних Реєстру територіальної громади. При собі мати: будинкову книгу, паспорт громадянина України (для дітей – Свідоцтво про народження), ідентифікаційний код.

Автоматизована системаРеєстру територіальної громадимістить відомості для зберігання, обробки та використання інформації для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниціі полегшує та пришвидшує процес обслуговування громадян, які звертаються за:

• Витягами з РТГ (так званий «додаток до паспорта»);
  • реєстрацією місця проживання дитини;
  • зміноюреєстрації попереднього місця проживання чи зняттям з теперішнього;
  • Витягом про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

В нашій громаді відповідні функції покладено на  відділ «Центр надання адміністративних послуг». Реєстр територіальної громади  наповнюється щоденно, але залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились (змінилось прізвище, змінено паспорт громадянина України), однак інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Лише завдяки спільним діям мешканців громади та місцевої влади вдасться повністю наповнити та оновити Реєстр.

З повагою, працівники відділу «ЦНАП» Парафіївської селищної ради.