Про надання інформації для консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Дата: 15.05.2023 15:45

Сільським, селищним, міським головам

Про надання інформації

для консультаційних

пунктів з питань цивільного захисту

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області надає аналіз надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій що виникли на території Чернігівської області за квітень 2023 року з метою розміщення даної інформації в консультаційних пунктах з питань цивільного захисту, що створені при органах місцевого самоврядування.

Також інформуємо, що навчальну матеріально-технічну базу консультаційного пункту з питань цивільного захисту складає інформаційно-довідковий куточок який є обов’язковим елементом консультаційного пункту. Пропонуємо свої послуги щодо виготовлення інформаційно-довідкових стендів з питань цивільного захисту та стендів з питань пожежної безпеки.

Інформаційно-довідковий стенд (куточок) з питань цивільного захисту тастенд з питань пожежної безпеки розміром 600*1000 мм  - 1185,42 грн (за 1 шт.)

Для замовлення необхідно заповнити заявку згідно Додатку №2 та направити її за адресою:

14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70

e-mail: nmc.chernihiv@dsns.gov.ua

Додатки:

1. Аналіз надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій, що сталися на території Чернігівської області у квітні 2023 року на 1 арк.
  2. Зразок заявки на виготовлення стенду на 1 арк.
  3. Зразки інформаційно-довідкового стенду з питань цивільного захисту та пожежної безпеки на 2 арк.

Т.в.о. начальника Центру

полковник служби цивільного захисту                                Максим ФЕДОРЕНКО

Тетяна МОРГУН(093)7687157

Додаток №1