Про проведення інформаційної кампанії

Дата: 30.05.2023 09:01

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональний координатор у сфері запобігання та протидії домашньому насильству інформує, що Міністерство юстиції України запускаєінформаційнукампанію системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе.

(відеоролики, інфографіку та інформаційнікартки) на офіційних сайтах а також у соціальних мережах.

Інформаційні матеріализнаходяться за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1qtchCHTvUTlC323IoocZIRtiIw2aYavv?usp

=share_link.

Директор                                                                                   Андрій ШЕМЕЦЬ