Цифра дня

Дата: 31.05.2023 15:46

2241 безробітний Чернігівщиницьогорічдолучився до суспільно корисних робіт і таким чином поповнив лави «Армії відновлення» країни.

У переліку їх добрих справ -облаштування укриттів цивільного захисту, ремонтно-відновлювальні роботи,ліквідація стихійних сміттєзвалищ,  прибирання придорожніх та прибережних смуг. Також безробітні залучалися до виконання робіт для задоволення потреб ЗСУ - зведення фортифікаційних споруд,плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок, заготівлі дров та приготуваннясухпайківдля військових.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою розміру мінімальної заробітної плати (6700 грн).До речі, у поточному році на заробітну плату «бійців Армії відновлення» з Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено близько 11 млн грн.

Бажаєте й ви вступити до «Армії відновлення» країни? Звертайтеся до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості