ОГОЛОШЕННЯ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 87 від 08.06.2023 року скликана тридцять перша (позачергова) сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 16 червня 2023 року о 12 годині в приміщенні Парафіївськог

Дата: 08.06.2023 09:02

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження селищного голови № 87 від 08.06.2023 року скликана тридцять перша (позачергова) сесія  Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 16 червня 2023 року  о 12 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2022-2026 роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту  Парафіївської територіальної громади  на 2022-2026 роки.

3. Про внесення змін до місцевої Програми «Питна вода» на 2021-2025 роки.

4. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

5. Про внесення змін до Програми здійснення заходів із землеустрою на території Парафіївської селищної ради на 2023-2025 роки.

6. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 року № 02-25/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2550500000).

7. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Парафіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Парафіївської селищної ради.

8. Про внесення змін до структури комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.

9. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.

10. Про погодження структури комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 року № 20-25/08.

12. Про визначення НІКЗ «Качанівка» податковим агентом зі справляння туристичного збору.

13. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт Парафіївка.

14. Про затвердження договорів оренди, що посвідчують право користування на земельні ділянки.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність Одинцю Сергію Володимировичу, Одинець Надії Олександрівні.

16. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) із земель колишнього ЗАТ ім. Агеєва Скибчику Ігорю Васильовичу.

17. Про внесення змін до договору оренди земель с-г призначення ФГ «Клод».

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

19. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Дьогтяр Людмилі Віталіївні.

20. Про виправлення технічної помилки в рішення двадцять п’ятої сесії Іваницької сільської ради п’ятого скликання від 14.09.2009 року.

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША