Щодо отримання довідок про віднесення (не віднесення) сільськогосподарських земель до ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами

Дата: 10.08.2023 08:44

Щодо отримання довідок

Враховуючи численні звернення сільгоспвиробників, які здійснюють свою діяльність на території району, щодо отримання довідок про віднесення земельних ділянок до ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами, Прилуцька районна військова адміністрація ініціювала звернення до Головного управління ДСНС України в Чернігівській області.

За результатами отриманої відповіді повідомляємо, що у разі необхідності отримання довідок (інформації) про віднесення (не віднесення) сільськогосподарських земель до ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами необхідно звертатися до Головного управління ДСНС України в Чернігівській області з наданням географічних координат,  схеми розташування вищевказаних земельних ділянок та номеру телефону контактної особи.

Інформацію направляти на офіційну електронну або поштову адресу Головного управління ДСНС України в Чернігівській області (ods@cn.dsns.gov.ua або 1400, проспект Миру, 190А, м.Чернігів, Чернігівської області), контактна особа – Мельник Юрій (0462) 65 25 44.

Начальник                                                                                           Володимир ЧЕРНОВ