Ваучер на навчання: "Не втрать свій шанс почати нову сторінку життя"

Дата: 13.09.2023 08:52

Ваучер на навчання

Не втрать свій шанс почати нову сторінку життя

У поточному році ваучери на навчання від обласної служби зайнятості вже отримали 298 мешканців області, серед яких 19 внутрішньо переміщених осіб. Основна мета видачі – підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.

Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 123 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку.

За ваучером можна здобути як робітничу професію, так і вищу освіту або підвищити кваліфікацію. Професіючиспеціальність, заклад освітилюдинавибираєсамостійно. Наші громадяни за ваучерами вчаться на електрогазозварників, електромонтерів, водіїв, трактористів, машиністів крану автомобільного, слюсарів колісних транспортних засобів, монтажниківгіпсокартонних конструкцій, а також за спеціальностями «Психологія», «Харчові технології», «Автомобільний транспорт», «Туризм».

Переселенці ж для навчання обрали професії кухара, кондитера, машиніста-кочегара котельні, а також спеціальності «Агрономія», «Соціальна робота», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Психологія», «Дизайн».

Отож, шансів почати нову сторінку життя багато. Не втрать свій!

Для отримання ваучера не потрібно реєструватися безробітним, а подати  заявку можнаяк при відвідуванні центру зайнятості, так і онлайн

☑ Докладніше про ваучер тут

☑ Консультації в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv