В Прилуцькому районі з 18 по 28 вересня буде проводитися імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 13.09.2023 10:07

Фото без опису

В Прилуцькому районі з 18 по 28 вересня буде проводитися імунізація диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Створені групи, в склад яких входить ветеринарний лікар, лісник, єгер, мисливець, які будуть проводити даний захід шляхом розкладання приманок з вакциною. Приманка з вакциною – це брикет розміром із сірникову коробку із запахом м'ясокісткового борошна і призначений для споживання м’ясоїдними тваринами. Коли тварина покусує брикет, вакцина потрапляє на слизову оболонку її ротової порожнини й таким чином здійснюється імунізація. Імунізація буде проводитися на території лісових угідь всіх форм власності на визначеній площі, яка погоджена з Прилуцькою військовою адміністрацією.

Просимо з розумінням віднестися до заходів з вакцинації диких тварин та при виявленні брикетів не брати їх до рук і не руйнувати їх.