Проведення профілактичної суцільної дератизації

Дата: 17.10.2023 10:11

Проведення профілактичної суцільної дератизації

На виконання листа ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» від 27 вересня 2023 року № 02-23/1261 та з метою недопущення виникнення та розповсюдження випадків захворювань на лептоспіроз у районі просимо вжити комплекс заходів для проведення профілактичної суцільної дератизації по зниженню кількості мишоподібних гризунів, зокрема в освітніх, соціальних закладах та інших бюджетних установах.

Крім того, довести до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності, що ведуть господарську діяльність на підвідомчій території вимогу щодо проведення обов’язкової дератизації не рідше двох разів на рік, в тому числі у тваринницьких приміщеннях, зерносховищах, водоймах і сільськогосподарських угіддях.