Дата: 18.10.2023 09:32

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови № 144 від 17.10.2023 року скликана тридцять шоста  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання на 27 жовтня 2023 року на 12 годину в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання місцевого бюджету Парафіївської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
  2. Про затвердження Програми «Безпечна громада та профілактика правопорушень на 2024 рік.
  3. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  4. Про затвердження цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку громадян Парафіївської територіальної громади на 2024 рік.
  5. Про затвердження Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік.
  6. Про затвердження Програми відшкодування вартості проїзду педагогічних працівників закладів освіти Парафіївської селищної ради до місця роботи та у зворотному напрямку на 2024 рік.
  7. Про затвердження Програми виділення коштів первинній профспілковій організації Парафіївської селищної ради Професійної спілки державних установ України на 2024 рік.
  8. Про затвердження Програми організації громадських робіт із впорядкування та благоустрою населених пунктів Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  9. Про затвердження Програми забезпечення виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  10. Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям – сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території  Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  11. Про затвердження Програми організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  12. Про затвердження Програми «Фінансової підтримки комунального підприємства «Парафіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Парафіївської селищної ради на 2024 рік.
  13. Про затвердження Програми «Профілактика  правопорушень на 2024-2025 роки» Парафіївської селищної ради.
  14. Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг за послуги зв’язку окремих категорій громадян Парафіївської селищної ради на 2024-2026 роки.
  15. Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об'єктів житлового та громадського призначення на 2024 – 2025 роки.
  16. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення   Парафіївської територіальної громади на 2024-2026 роки.
  17. Про затвердження Програми розробки нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Парафіївської селищної ради на 2024-2026 роки.
  18. Про затвердження Програми збереження  архівних фондів  на 2024-2026 роки.
  19. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Парафіївської селищної ради  на 2024 - 2026 роки.
  20. Про затвердження Програми поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів на території Парафіївської селищної ради на 2024 - 2026 роки.
  21. Про затвердження Програми підтримки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - мешканців Парафіївської територіальної громади на 2024 – 2026 роки.
  22. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої  сесії селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 № 02-25/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної  громади на 2023 рік» (код бюджету 2550500000).
  23. Про схвалення рішення громадського обговорення (зборів) жителів с.Южне Прилуцького району Чернігівської області  щодо перейменування (зміни найменування ) населеного пункту села Южне Прилуцького району Чернігівської області.
  24. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради в новій редакції.
  25. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Парафіївської селищної ради в новій редакції.
  26. Про внесення змін до договору оренди землі СТОВ «Дружба-Нова».
  27. Про відміну рішення сьомої сесії Парафіївської селищної ради 23 скликання від 20.01.2000 «Про передачу земельної ділянки у власність Заіці Марії Антонівні».
  28. Про затвердження договору на сплату авансового внеску за експертну грошову оцінку земельної ділянки Клочком Владиславом Владиславовичем.
  29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Фолюшняк Тетяні Вікторівні.
  30. Про передачу земельної ділянки у власність Зінченку Григорію Петровичу.