16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с-ще Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

Конкурс відеороликів на тему прав людини

Дата: 06.11.2023 14:25

Конкурс відеороликів на тему прав людини

Щорічно 10 грудня відзначається День прав людини — саме в цей день була прийнята Загальна декларація прав людини (далі – Декларація).

Цьогорічний День прав людини особливий — виповнюється 75 років з моменту прийняття Декларації. Тому моніторингова місія ООН з прав людини в Україні організовує конкурс відеороликів на тему прав людини.

Зареєструватися і прочитати умови конкурсу можливо за посиланням  https://bit.ly/VideoContestHumanRights75.

Зареєстровані учасники будуть запрошені на спеціальну онлайн сесію, де будуть пояснені технічні деталі та надані відповіді на запитання.

Відео, що відповідають вимогам конкурсу, будуть розміщені на сторінці в Instagram, де спільнота визначить найкращі роботи своїми «лайками».

Термін реєстрації та подачі відео: до 15 листопада 2023 року.