Прилуцька поліція встановлює обставини аварії, у якій травмувався пішохід

Дата: 07.11.2023 15:47

Прилуцька поліція встановлює обставини аварії, у якій травмувався пішохід

Слідчий Прилуцького районного відділу поліції розпочав кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої зазнав тілесних ушкоджень 61-річний прилучанин.

Дорожній інцидент стався 6 листопада близько 13-ї години на вулиці Київській у Прилуках.

Для з’ясування обставин аварії на місці події працювали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції.

Попередньо поліцейські встановили, що 37-річна водійка легкового автомобіля допустила наїзд на пішохода, який переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

У результаті ДТП потерпілий отримав тілесні ушкодження. Для надання допомоги медики його госпіталізували.

За фактом аварії слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Її максимальна санкція - три роки обмеження волі з позбавленням права керувати транспортом ще на такий же строк.

Наразі поліцейські встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди. В рамках кримінального провадження призначено низку експертиз. Тривають слідчі дії.