Конференція «Розвиток деревообробної галузі на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення»

Дата: 15.11.2023 14:28

Чернігівська область залучена до участі у реалізації міжрегіонального проєкту «Відновлення економіки на звільнених територіях» (далі Проєкт), який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відповідно до плану реалізації заходів Проєкту, 23 листопада 2023 року планується проведення конференції «Розвиток деревообробної галузі на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення» у Чернігівській області.

Мета проведення заходу - налагодження системної міжрегіональної кооперації між МСП 12-ти областей, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем бізнесу.

На конференції планується розглянути наступні питання:

•  особливості функціонування деревообробної галузі України в умовах війни;
  • державні та недержавні програми підтримки бізнесу, зокрема в сфері деревообробного виробництва;
  • спільні інтереси лісового господарства та деревообробки, лісозаготівля, ціни на послуги та необроблену деревину, аукціони;
  • можливості від програм USAID та інших донорів для деревообробної галузі. Міжнародні грантові програми, процес подачі заявок. Навчання для бізнесу з підготовки заявки на грантові програми для МСП;
  • експорт: доступні можливості та перспективи розвитку для деревообробної галузі.

З огляду на зазначене, просимо долучити до участі у конференції (онлайн або офлайн) представників малого і середнього бізнесу деревообробної галузі. Інформацію про учасників заходів (ПІБ, посада, телефон, e-mail, участь онлайн або офлайн) просимо надати до 14.00 годин 15 листопада 2023 року на електронну адресу: pladm_ver@cg.gov.ua.

Уточнену інформацію щодо часу та місця проведення заходу буде надано додатково.