16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с-ще Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

На Прилуччині поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з масштабного виготовлення тютюнової продукції

Дата: 16.11.2023 15:09

У «бізнесменів» правоохоронці вилучили 5 тонн сировини на 4 млн грн.

Організували виробництво тютюнової продукції троє жителів Прилуцького району віком від 28-ми до 39-ти років. У господарському приміщенні фігуранти налагодили процеси зберігання, подрібнення та виготовлення цигарок без марок акцизного податку.

Виготовлена продукція реалізовувалась на всій території України, а кошти від протиправної діяльності вкладались у розвиток нелегального бізнесу та розподілялись між учасниками.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області та слідчі Прилуцького відділу поліції провели ряд слідчо-оперативних заходів та припинили діяльність підпільного виробництва.

Також 13 листопада поліцейські провели обшуки за місцями проживання та виготовлення контрафактної продукції. У фігурантів вилучили 1 307 мішків тютюну – 5 тонн, обладнання для виготовлення цигарок, 6 дробарок тощо.

Вартість вилученої тютюнової сировини становить майже 4 млн грн.

Вирішується питання про повідомлення фігурантам підозри за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.

Слідство триває за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури Чернігівської області.