«Ваша картка заблокована»: псевдобанкір ошукав жінку на 57 тисяч гривень

Дата: 16.11.2023 15:18

«Ваша картка заблокована»: псевдобанкір ошукав жінку на 57 тисяч гривень

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків.

14 листопада до поліції звернулась 73-річна ічнянка, яка повідомила, що постраждала від шахрайських дій. Потерпілій зателефонував невідомий чоловік та представився працівником служби безпеки банку. Незнайомець сказав, що її банківська картка заблокована, і для її розблокування необхідно назвати код, який надійшов власниці картки в СМС-повідомленні. Потерпіла так і вчинила, і вже невдовзі виявила зникнення більше 57 тисяч гривень зі свого банківського рахунку.

За цим фактом слідчі розслідують кримінальне провадження. Поліцейські вживають заходів щодо встановлення особи зловмисника.

Поліцейські вкотре радять громадянам проявляти пильність при спілкуванні з телефонними незнайомцями. Завжди перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють, тим паче, коли йдеться про банківську картку. У жодному разі не розголошуйте нікому дані своєї картки та коди, які надходять вам на телефон. Також будь-які операції з карткою варто робити лише особисто у фінансовій установі.