Поліція закликає громадян сплачувати за товар та послуги в Інтернеті тільки після їх отримання

Дата: 29.11.2023 11:30

Фото без опису

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Прилуччини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

Днями до Прилуцького районного відділу поліції звернувся 47-річний мешканець Прилук. На одному із сайтів безкоштовних оголошень чоловік знайшов оголошення про послуги з хромування деталей до автомобіля. Він одразу ж зв’язався з «виконавцем», який попросив перерахувати на банківський рахунок передоплату за послуги. Потерпілий погодився і відправив незнайомцю 1 тисячу гривень. Після отримання коштів зв'язок із шахраєм зник.

За цим фактом поліцейські розслідують кримінальне провадження. Тривають слідчо-розшукові дії.

Поліція закликає громадян не здійснювати покупок товарів та послуг на сумнівних сайтах та розраховуватися за товар виключно після їх отримання.