Відповідальність починається з тебе: на Прилуччині поліцейські проводять заходи щодо попередження продажу алкоголю неповнолітнім

Дата: 01.12.2023 15:09

Фото без опису

Поліцейський офіцер Сухополов’янської громади спільно з ювенальними поліцейськими Прилуцького районного відділу поліції нагадують продавцям місцевих крамниць про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Такі заходи поліцейські здійснюють на постійній основі, аби контролювати ситуацію в дитячому та підлітковому середовищі. Під час бесід правоохоронці нагадують працівникам крамниць, що продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім тягне за собою адміністративну відповідальність згідно зі статтею 156 КУпАП (накладення штрафу від 6800 до 13600 гривень). Штраф доведеться сплатити не лише власнику або адміністрації магазину, а й продавцю, який безпосередньо продав заборонений товар дітям.

Крім того, поліцейські залишають у закладах спеціальні інформаційні наліпки.

Поліція закликає підприємців дотримуватись чинного законодавства. Адже, трапляються непоодинокі випадки, коли продавці ігнорують закон та продають алкоголь дітям.

Фото без опису