Прилуцькі поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди

Дата: 06.12.2023 09:29

Прилуцькі поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Малодівицькій громаді, внаслідок якої загинула водійка легковика.

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 30 листопада о 20:20, в селі Товкачівка Прилуцького району. В ході проведення перевірки правоохоронці встановили, що водійка автомобіля не впоралася з керуванням, виїхала на узбіччя та зіткнулася з придорожнім деревом.

36-річна жінка загинула на місці події

Слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Нині поліція встановлює всі обставини ДТП.