«Миколайчики для ЗСУ»: у Прилуках поліцейські разом зі студентами виготовили для захисників України печиво до Дня Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 10:09

Фото без опису

Смаколики для військових виготовили співробітники сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції спільно із студентами Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка. До Дня Святого Миколая власноруч виготовлені смаколики волонтери передадуть нашим мужнім захисникам та захисницям.

Майстер-клас для студентів організували поліцейські за підтримки адміністрації закладу.

Фото без опису

Всі присутні мали змогу розмалювати печиво для наших героїв та героїнь, що служать у лавах ЗСУ. У кожний виріб діти вклали всю фантазію, старання та тепло своїх сердець.

Ми щиро вдячні нашим військовим і мріємо, щоб усі вони живі й здорові повернулися з перемогою до своїх родин. А на знак нашої вдячності ми виготовили до Дня Святого Миколая домашню випічку, аби українські воїни відчули тепло наших сердець, нашу повагу та підтримку,- зазначила начальниця сектору ювенальної превенції Тетяна Кузьменко.

Виготовлена спільними зусиллями правоохоронців та дітей продукція, відразу попрямує на фронт.