16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с-ще Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

У Прилуках поліцейські затримали наркозбувача

Дата: 06.12.2023 10:49

У Прилуках поліцейські затримали наркозбувача

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції викрили 43-річного прилучанина під час збуту чергової партії психотропної речовини. Чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У ході слідчих дій поліція Прилуччини встановила, що підозрюваний повторно незаконно збув психотропну речовину «PVP».

Поліцейські за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» затримали зловмисника. В його оселі правоохоронці провели санкціонований обшук. В ході слідчої дії поліцейські виявили та вилучили речові докази причетності фігуранта до незаконної діяльності.

Усе вилучене поліція направила на експертизу.

Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 (визначає відповідальність за збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Триває досудове розслідування.