Проведення громадського обговорення та врахування пропозицій щодо перейменування вулиць

Дата: 30.11.2023 15:29

ОГОЛОШЕННЯ!

Парафіївська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та врахування пропозицій щодо перейменування вулиць населених пунктів: смт Парафіївка, с.Іваниця, с.Ковтунівка Прилуцького району Чернігівської області та запрошує долучитися до обговорення даного питання.

Назви вулиць, які пропонуються для обговорення :

вул.Комарова  смт Парафіївка

вул.Першотравнева смт Парафіївка

вул.8-Березня с.Іваниця

вул.Кошового с. Іваниця

вул.Попудренка с.Ковтунівка

Організатор  громадського обговорення – Парафіївська селищна рада.

Громадське обговорення щодо перейменування населеного пункту проводиться Парафіївською селищною радою відповідно до Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24 травня 2012 року № 4865-VI та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989.

Зауваження та пропозиції подаються до 20.01.2024 року включно, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові або назви (для юридичних осіб) та контактів заявника, до Парафіївської селищної ради за адресою: вул.Тараса Шевченка,62 смт Парафіївка, Прилуцького району Чернігівської області та на електронну адресу : inbox@parafiivska-sr.gov.ua або до Іваницького старостату за адресою: вул.Петра Жовторіпенка,54 с.Іваниця, Прилуцького району Чернігівської області.

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією.

Громадські слухання (обговорення) будуть проводитися 25.01.2024 року 0 10.00 в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури за адресою: вул.Тараса Шевченка,95 смт Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області та в адміністративному приміщенні Парафіївської селищної ради (Іваницькому старостаті) за адресою: вул.Петра Жовторіпенка,54   с.Іваниця, Прилуцького району Чернігівської області.