Хотіла оформити «грошову допомогу» в Інтернеті, натомість втратила майже 6 тисяч гривень: поліція Прилуччини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Дата: 29.12.2023 14:27

Фото без опису

В Інтернеті шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

28 грудня до поліції звернулася 45-річна мешканка Прилук із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло майже 6 тисяч гривень.

Жінка розповіла поліцейським, що в соцмережі «Фейсбук» вона побачила оголошення про оформлення допомоги та зацікавилася ним. Для отримання коштів потерпіла перейшла за посиланням і увела всі реквізити своєї банківської картки. Після виконання цих умов з її кредитного рахунку зникли гроші.

Правоохоронці розшукують причетних до шахрайських дій у рамках розпочатого кримінального провадження.

Пам’ятайте: будь-яка соціальна допомога не оформлюється в соцмережах, для цього слід звернутися до державної установи.