Прилуцькі поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж тютюнової продукції неповнолітньому

Дата: 04.01.2024 14:34

Фото без опису

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали адміністративний протокол на продавця магазину у Прилуках, яка продала рідину для заправки електронної сигарети 15-річному підлітку.

Відносно продавчині правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За таке правопорушення передбачений штраф від 6800 до 13600 гривень.

Поліція закликає підприємців та продавців неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства, запитувати у покупців документи, що підтверджують їх вік, не реалізовувати алкогольні напої та тютюнові вироби дітям.

Громадян, які стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, закликаємо зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про такий факт до поліції за номером «102».