Надіслав незнайомцю 5 тисяч гривень за неіснуючий мопед: поліцейські закликають сплачувати за товар тільки після його отримання

Дата: 04.01.2024 14:37

Фото без опису

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Прилуччини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

Вчора, 2 січня до поліції звернувся 46-річний мешканець Прилук який повідомив, що в Інтернеті знайшов оголошення про продаж мопеду. Домовившись з «продавцем» про всі деталі угоди, чоловік перерахував на вказаний шахраєм рахунок 5 тисяч гривень. Після чого зв'язок із незнайомцем обірвався, замовленого товару чоловіку не доставили. Зрозумівши, що його ошукали, він звернувся по допомогу до поліції.

За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція Прилуччини закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.