На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на посади поліцейських офіцерів громади

Дата: 11.01.2024 16:00

Фото без опису

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування Куликівської, Городнянської та Прилуцької ТГ Чернігівської області.

Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який працює на території певної громади без залучення до виконання службових завдань за її межами.

Його завдання – щоденно забезпечувати порядок на ввіреній території, своєчасно реагувати на проблеми громади у сфері безпеки та запобігати вчиненню правопорушень.

Участь у конкурсі можуть взяти діючі атестовані співробітники поліції, які мають:

- загальний практичний стаж служби в поліції не менше ніж півтора року;

- вищу освіту;

- належний рівень фізичної підготовки відповідно до затверджених нормативів;

- посвідчення водія категорії «В» та практичний стаж водіння.

Заповнити анкету учасника можна за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/

За додатковою інформацією щодо проєкту та етапів відбору ви можете звертатися за телефоном: 097-099-46-47.