Прилуцькі поліцейські виявили тіло зниклого хлопця у місцевій водоймі

Дата: 11.01.2024 16:29

Прилуцькі поліцейські виявили тіло зниклого хлопця у місцевій водоймі

11 січня за допомогою рятувальної служби тіло 23-річного прилучанина знайшли в річці Удай. Наразі поліцейські встановлюють причини та обставини його смерті.

Інформацію про зникнення людини поліцейські отримали 7 січня. Мати хлопця розповіла, що її син напередодні пішов з дому і досі не повернувся. Попередньо він відпочивав із знайомими на водоймі неподалік їхнього будинку.

До пошуку зниклого негайно було залучено максимальну кількість поліцейських. Також повідомлення із його прикметами правоохоронці поширили на різних інформаційних майданчиках.

Зниклого виявили поліцейські спільно із співробітниками Прилуцької рятувальної служби під кригою на річці Удай. Видимих слідів насилля на його тілі не виявили, тіло скерували на проведення судово-медичної експертизи.

Обставини трагедії встановлюються.