«Відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень»: на Прилуччині поліцейські спілкувалися з дітьми на правову тематику

Дата: 17.01.2024 16:30

Фото без опису

Цього разу поліцейський офіцер Талалаївської громади Володимир Терещенко  спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Іриною Бабенко та дільничним офіцером Ларисою Яременко завітали до старшокласників Талалаївського ліцею. Поліцейські розповіли ліцеїстам про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Під час зустрічі поліцейські наголосили юнакам та дівчатам про види злочинів та правопорушень, за які несуть відповідальність неповнолітні, а також правові наслідки притягнення їх до відповідальності.

По завершенню заходів правоохоронці закликали дітей бути уважними один до одного, поважати оточуючих та приходити на допомогу тим, хто цього потребує.