Перейшов за посиланням для зарахування коштів під час продажу товарів та втратив більше 25 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Дата: 18.01.2024 12:55

Фото без опису

Поліцейські закликають громадян під час купівлі-продажу товарів не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

17 січня до поліції звернувся 29-річний мешканець Прилук із повідомленням, що з його банківського рахунку зникло більше 25 тисяч гривень. Чоловік розповів поліцейським, що на одній із популярних інтернет - платформ він розмістив оголошення про продаж дитячих іграшок. Пізніше з ним зв’язався покупець. Обговоривши умови здійснення купівлі-продажу, псевдопокупець надіслав на номер заявника посилання нібито для перерахунку коштів за товар. Перейшовши за посиланням, чоловіку запропонували ввести реквізити та секретні дані його картки. Потерпілий виконав ці умови, після чого з його рахунку зникли кошти.

Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. У результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.