Хотів оформити «грошову допомогу» в Інтернеті, натомість втратив майже 35 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Дата: 19.01.2024 15:26

Фото без опису

В Інтернеті шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

18 січня до поліції звернувся 59-річний мешканець Прилук із повідомленням, що з його банківського рахунку зникло 35 тисяч гривень.

Чоловік розповів поліцейським, що в соцмережі «Фейсбук» він побачив оголошення про оформлення допомоги та зацікавився ним. Для отримання коштів потерпілий перейшов за посиланням і увів реквізити своєї банківської картки. Після виконання цих умов з його кредитного рахунку зникли гроші.

Правоохоронці розшукують причетних до шахрайських дій у рамках розпочатого кримінального провадження.