У Ічні поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка за жорстоке поводження з твариною

Дата: 29.01.2024 10:24

Фото без опису

26 січня до Ічнянського відділення поліції звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що сусід під будинком жорстоко б’є собаку.

На місце виклику відразу виїхав наряд групи реагування патрульної поліції Ічнянського відділення поліції.

Поліцейські встановили, що собаку кілька разів палицею вдарив 60-річний ічнянець. Чоловік пояснив свої дії тим, що відганяв незнайомого пса від своєї птиці. Після цього тварина втекла.

Поліцейські склали на чоловіка адміністративний протокол за статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами), що тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.