Об’єкти приватизації

Дата: 05.02.2024 14:57

Об’єкти приватизації

Надсилаємо для використання в роботі інформацію про об’єкт державної власності, що пропонується Фондом державного майна України до приватизації (додається).

З метою пошуку потенційних покупців державного майна просимо поширити зазначену інформацію серед підпорядкованих організацій і підприємств, а також суб’єктів підприємницької діяльності підвідомчої території.

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43,

тел. (0462)676225,

ел.адреса: chernigiv@spfu.gov.ua.