Допомога на дорозі: у Срібнянській громаді поліцейські допомогли водієві, в якого зламався автомобіль

Дата: 07.02.2024 16:22

Фото без опису

Співробітники групи реагування патрульної поліції Срібнянського відділення поліції допомогли водієві легковика, який не міг продовжувати рух через несправність.

Вдень, 6 лютого, патрулюючи автодорогу між селами Дігтярі та Гурбинці поліцейські виявили легковик, який стояв на узбіччі дороги. Поряд з автівкою поліцейські помітили стурбованого водія.

Патрульні зупинилися та запитали чоловіка, що сталося чи потрібна йому допомога. Як виявилося, автівка вийшла з ладу і чоловік її самостійно не міг завести.

Патрульні миттю допомогли водію, після чого керманич продовжив свою поїздку. Громадянин подякував поліцейським за допомогу в складній ситуації.

Якщо на дорозі виникли проблеми і потрібна допомога – телефонуйте 102.