У Прилуках поліцейські познайомили дітей зі своєю професією та провели пізнавальний захід

Дата: 07.02.2024 16:23

Фото без опису

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції завітали до старшокласників Прилуцького ліцею № 3. Поліцейські ознайомили ліцеїстів з окремими поліцейськими спеціальностями та розповіли про можливості вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

Під час зустрічі інспектор сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції наголосила юнакам та дівчатам про види злочинів та правопорушень, за які несуть відповідальність неповнолітні, а також правові наслідки притягнення їх до відповідальності.

Також учні познайомилися із професією експерта-криміналіста та дізналися деякі секрети, за допомогою яких правоохоронці розслідують злочини. Поліцейські показали дітям вміст валізки експерта та продемонстрували все необхідне, щоб зняти відбитки пальців.

У свою чергу співробітники сектору кадрового забезпечення розповіли майбутнім випускникам про умови вступу та специфіку навчання у навчальних закладах системи МВС. Ознайомили їх зі спеціальностями, за якими готують молодих фахівців, обговорили переваги професії та критерії, яким потрібно відповідати, щоб стати справжніми поліцейськими.