ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 13.02.2024 15:54

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження селищного голови №21 від 13.02.2024 на 22 лютого 2024 року на 12 годину скликана сорокова сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, засідання якої відбудеться  в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Парафіївської селищної територіальної громади на 2024 рік.

2. Про затвердження програми відшкодування витрат на здійснення поховання загиблих (померлих) захисників України на 2024 рік.

3. Про затвердження програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2024 – 2026 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни, Захисників і Захисниць України та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України — мешканців Парафіївської територіальної громади  на 2023 – 2025 роки.

5. Про передачу коштів іншої субвенції до державного бюджету.

6. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії селищної ради восьмого скликання від 22.12.2023 № 01-38/08 «Про місцевий  бюджет Парафіївської селищної територіальної  громади на 2024 рік» (код бюджету 2550500000).

7. Про звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Гордієнка.

8. Про роботу постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, соціального захисту населення, промисловості, підприємництва  та сфери послуг за 2023 рік.

9. Про роботу постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики та регламенту за 2023 рік.

10 Про роботу постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та комунальної власності за 2023 рік.

11. Про роботу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища за 2023 рік.

12. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Олени Семеліт про роботу в раді.

13. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Алли Андрійко про роботу в раді.

14. Про повідомлення депутата Парафіївської селищної ради восьмого скликання Аліни Кондратьєвої про роботу в раді.

15. Про роботу закладів дошкільної освіти комунальної власності Парафіївської селищної ради.

16. Про роботу комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.

17. Про погодження структури комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.

18. Про погодження штатної чисельності фельдшерського пункту села Бережівка комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.

19. Про передачу майна службі у справах дітей Парафіївської селищної ради.

20.Про уточнення рішення п’ятої сесії 22 скликання Тростянецької сільської ради від 02.06.1995 року щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Гузняєву Костянтину Миколайовичу.

22. Про відміну рішення сьомої сесії Парафіївської селищної ради 23 скликання від 20.01.2000 року та рішення тридцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради 5 скликання від 18.09.2009 року.

23. Про відміну рішення виконавчого комітету Іваницької сільської ради №81 від 21.11.1997 року.