Поліцейські Прилуччини проводять профілактичні заходи направлені на зниження аварійності на дорозі

Дата: 15.02.2024 15:20

Фото без опису

Співробітники груп реагування патрульної поліції Прилуцького району проводять комплекс профілактичних заходів з контролю безпеки дорожнього руху та дотримання Правил дорожнього руху для запобігання загибелі та травмування людей на дорогах.

У рамках заходів поліцейські не лише фіксують факти порушень, але й проводять з населенням роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов'язкового користування ременями безпеки.

Крім цього поліцейські застерігають громадян від керування транспортними засобами у стані сп’яніння та наголошують на передбаченій законом відповідальності за подібні правопорушення.

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Особливо у темний час доби чи у випадку погіршення погодних умов: нагадуємо водіям про безпечну дистанцію та обмеження швидкісного режиму, пішоходам - про використання світловідбивних елементів та перехід проїзної частини тільки у визначених для цього місцях.