На Прилуччині поліцейські продовжують знайомити майбутніх абітурієнтів зі своєю професією

Дата: 04.03.2024 10:27

Фото без опису

Про особливості служби в поліції та правила вступу до вищих навчальних закладів системи МВС розповіли студентам Ічнянського професійного аграрного ліцею представники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції.

Правоохоронці ознайомили студентів зі спеціальностями, за якими готують молодих фахівців, переваги професії поліцейського та можливості подальшого працевлаштування в органах Національної поліції України. Також розповіли слухачам про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції, а також про умови вступу та специфіку навчання у навчальних закладах системи МВС.

Наприкінці зустрічі працівники поліції залишили листівки, де всі, хто побажає пов’язати своє життя із професією поліцейського, зможуть отримати всю необхідну інформацію та допомогу.