ОГОЛОШЕННЯ! (Громадське обговорення )

Дата: 11.03.2024 11:45

Парафіївська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та врахування пропозицій щодо віднесення селища Качанівка та селища Шевченка Прилуцького району Чернігівської області до категорії сіл та запрошує долучитися до обговорення даного питання.

Організатор  громадського обговорення – Парафіївська селищна рада.

Громадське обговорення щодо віднесення селища Качанівка та селища Шевченка Прилуцького району Чернігівської області до категорії сіл проводиться Парафіївською селищною радою відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 28.07.2023 №3285-ІХ, Статуту Парафіївської територіальної громади.

Зауваження та пропозиції подаються до 08.04.2024 року включно, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові або назви (для юридичних осіб) та контактів заявника, до Парафіївської селищної ради за адресою: вул.Тараса Шевченка,62 с-ще Парафіївка, Прилуцького району Чернігівської області та на електронну адресу : inbox@parafiivska-sr.gov.ua.

Анонімні пропозиції та зауваження, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

Громадське обговорення буде проводитися 11 квітня 2024 року о 12  годині: в адміністративному приміщенні Парафіївської селищної ради за  адресою: вул. Козацька,24 с.Петрушівка,  Прилуцький район, Чернігівська область.