Бойченко Євгеній Володимирович

Дата: 05.09.2024 12:20

Бойченко Євгеній Володимирович

Народися 20 серпня 2002 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області у багатодітній родині.

Отримав повну загальну середню освіту в Парафіївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради.

Був товариським, любив життя, завжди допомагав матері, брату та сестрам.

Був призваний на строкову службу у 18 – річному віці.

Через три місяці служби підписав контракт, термін якого мав би закінчитися у вересні 2023 року.

У ніч на 13 березня 2023 року отримав тяжкі поранення.

Бойченку Євгенію зробили чотири надскладних операції, проте його серце не витримало.

Помер 20 березня 2023 року.

Похований 23 березня в смт  Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області.