Бортник Дмитро Валерійович

Дата: 05.09.2024 10:04

Бортник Дмитро Валерійович

Народився 24 серпня 1992 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Навчався в Парафіївській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів, Чернігівському ліцеї з посиленою військово - фізичною підготовкою,  Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Рано залишився сиротою. Його вихованням займалася бабуся.

Життєрадісний, серйозний, наполегливий, цілеспрямований, з почуттям гумору, дружелюбний, захоплювався поезією, відмінно грав на гітарі, писав пісні, завжди допомагав тим, хто цього потребував, вірний товариш, люблячий онук і брат, обожнював бути вільним і незалежним. Професія пілота була його улюбленим хобі.

З 2014 року Дмитро обіймав різні посади та весь цей час самовіддано і мужньо захищав українське небо від російської навали.

Свої бойові вильоти виконував на легендарному літаку Су-24 МР.

12 жовтня 2022 року Дмитро Бортник загинув під час виконання бойового завдання.

Похований у м. Старокостянтинів Хмельницької області.

Указом Президента України 627/2022 від 6 вересня 2022 року нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Був одружений. Не встиг відчути себе батьком, адже донька Домініка народилася 20 лютого 2023 року.