Карнаух Едуард Миколайович

Дата: 05.09.2024 10:06

Карнаух Едуард Миколайович

Народився 20 серпня 1993 року в смт Парафіївка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Навчався в Парафіївській середній школі № 2.

У 2012 році закінчив Чернігівській залізнично - дорожній технікум за спеціальністю машиніст.

Був люблячим сином і старшим братом – захисником для молодшої сесрти, скромним, вихованим, цінував справедливість, дружбу, прислухався до думок інших, але мав свою власну точку зору.

Після досягнення призовного віку був призваний на строкову військову службу.

З початком антитерористичної операції 2014 року виявив бажання добровільно взяти участь у виконанні бойових завдань

Помер 14 квітня 2015 року в наслідок хвороби, набутої в АТО.

Похований в смт Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області.