Курбаль Сергій Михайлович

Дата: 14.03.2024 10:10

Курбаль Сергій Михайлович

Народився 30 червня 1971 року в с. Петрушівка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Повну загальну середню освіту здобув у с. Горобіївка Бориспільського району Київської області. Потім було навчання у Сокиринському технікумі,  де отримав спеціальність тракториста.

Після строкової служби повернувся до смт Парафіївка, де довгий час працював трактористом, а трохи згодом - дояром на місцевій фермі ім. Тельмана.

Протягом останніх десяти років працював охоронцем у мережі магазинів АТБ.

Був багатодітним батьком. Разом із дружиною Наталією виховали чотирьох  спільних дітей та двох дітей дружини. Завжди дбав про родину, любив і цінував своїх рідних та близьких, багато працював, відповідально ставився до виконання будь – яких обовязків.

З початком повномасштабного вторгнення виявив бажання добровільно захищати суверенітет і цілісніть України.

Матрос Курбаль Сергій Михайлович загинув 21 грудня 2022 року В н.п. Макіївка Сватовського району Луганської області від поранень, несумісних із життям, внаслідок  танкового обстрілу.

Похований в смт Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області.