Неговора Леонід Миколайович

Дата: 14.03.2024 10:11

Неговора Леонід Миколайович

Народився 23 червня 1975 року в с. Терешиха Бахмацького району Чернігівської області у робітничій родині.

У 1986 році родина Леоніда Миколайовича переїхала до смт Парафіївка  Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області

Закінчив Парафіївську середню школу. Потім навчався в автошколі м. Прилук, де отримав водійські права.

Коли досяг призовного віку, то поповнив ряди строковиків військової служби.

Після завершення служби повернувся в смт Парафівку та пішов працювати на місцевий цукровий завод.

З червня 2021 року Леонід Миколайович Неговора був прийнятий до КП «Добробут» Парафіївської селищної ради підсобним працівником.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну знову мобілізований 19 квітня 2023 року. Солдат Неговора Леонід Миколайович, номер обслуги зенітно кулеметного відділення зенітно ракетно – артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини А7403, захищав кордони України від країни – агресора.

Був спокійним, відповідальним, добросовісним, чесним, щедрим, допомагав тим, хто цього потребував, не вагаючись виконував будь – які прохання й доручення, не цурався роботи.

Солдат Неговора Леонід Миколайович загинув 30 вересня  2023 року близько 6 год 00 хв внаслідок кульового поранення, несумісного з життям, під час обстрілу позицій в районі н.п.Рівнопіль Волноваського району Донецької області, під час виконання службових обов’язків із захисту територіальної цілісності та суверенітету України від збройної агресії російської федерації.

Похований 06 жовтня 2023 року в смт Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області, де проживає його родина.