Кітов Андрій Сергійович

Дата: 15.03.2024 11:17

Кітов Андрій Сергійович

Народився 12 січня 1977 року в с. Сильченкове Талалаївського району  Чернігівської області.

Військову службу проходив у м. Житомирі, потім служив в Ізяславі Хмельницької області в танкових військах. Військове звання - сержант.

10 березня 2015 року був мобілізований та направлений в м. Остріг, потім у Яворів на перепідготовку. 23 липня 2015 року бійці у складі 24-ї бригади прибули в зону бойових дій на Луганщину, в с. Кримське.

Андрій Кітов був розвідником - сапером, а також вогнеметником.

24 квітня 2016 Андрій демобілізувався на повернувся до мирного життя.

Після подій 24 лютого 2023 року він долучився до лав Захисників України та розпочав службу на посаді оператора відділення радіорозвідки військової частини А1815.

Мужньо виконував свій військовий та громадянський обов'язок із захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

20 січня 2023 року загинув від поранень, несумісних із життям, унаслідок військових дій в селі Времівка на Волноваського району Донецької області.

21 січня 2023 року похований у селі Южне Прилуцького району Чернігівської області.