Тарасенко Олександр Миколайович

Дата: 15.03.2024 11:18

Тарасенко Олександр Миколайович

Народився 16 вересня 1986 року в с. Южне Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

У 2003 році закінчив Южненську середню школу.

Протягом 5 років здобував вищу освіту в одному з педагогічних вишів України за спеціальністю «трудове навчання та інформатика».

Доля Олександра склалася так, що йому рано довелося розпочати свою трудову діяльність на місцевому цукровому заводі.

Після досягнення призовного віку поповнив ряди строковиків військової служби у м. Стрий на Львівщині.

Після завершення служби повернувся до рідного селища та продовжив працювати на попередньому місці роботи.

Після смерті батька у 2003 році довелося стати опорою своїй мамі, Ніні Василівні, та молодшій сестрі Наталії.

З 2014 року до 2016 року брав участь в АТО, захищаючи східні кордони нашої держава від ворога.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну знову був мобілізований на початку квітня 2022 року. Воював на посаді стрільця – помічника гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4712, мужньо захищаючи рідну землю від агресора.

Невиправний оптиміст, мав відмінне почуття гумору, умів навколо себе зібрати веселе товариство, цінував дружбу, за жодних обставин не ставив власні бажання, почуття й потреби вище за інших, нікого й ніколи не ображав.  Був доброзичливим, відповідальним, не цурався роботи, допомагав тим, хто цього потребував. Любив і поважав своїх маму та сестру, обожнював власних племінників.

Загинув 09 жовтня  2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.

Похований 29 жовтня 2023 року в смт Парафіївка Прилуцького району Чернігівської області, де проживає його родина.