Круш Юрій Тарасавич

Дата: 15.03.2024 11:22

Круш Юрій Тарасавич

Народився 01 червня 1977 року в с.Бережівка Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Спочатку навчався у Бережівській середній школі, потім - у Сокиринському ПТУ, де отримав професії водія, тракториста, бджоляра.

До 1992 року працював водієм у ПОСП «Бережівка», після того поїхав до м. Києва, де теж працював водієм.

У столиці знайшов свою долю, Ольгу Олександрівну, створив сімю. Має двох синів: Максима й Сергія.

Протягом останніх років проживав у смт Гостомель, працював на летовищі імені Антонова.

З початком повномасштабного вторгнення Юрій Тарасович евакуював свою родину на Вінничину разом із домашніми улюбленцями, собаками, яких він просто обожнював. Сам же почав волонтерити: підвозив продукти харчування та предмети першої необхідності мешканцям окупованих територій.

Потрапив у полон, а після повернення додому, в смт Гостомель, побачив зруйноване  власне житло, вбитих знайомих, і відразу ж вирішив вступати до лав ЗСУ, щоб боронити країну від російського агресора – окупанта.

Протягом трьох тижнів перебував на навчаннях, після чого був направлений до Донецької області, н.п. Діброва, де і загинув під час виконання завдань за призначенням у віці 45 років 06 травня 2022 року.

Солдат Круш Юрій Тарасович похований 28 травня 2022 року на сільському кладовищі в с. Бережівка.