Даценко Олег Станіславович

Дата: 15.03.2024 11:25

Даценко Олег Станіславович

Народився 21 жовтня 1966 року в с. Іваниця Ічнянського (нині Прилуцького) району Чернігівської області.

Навчався в Іваницькій середній школі, після закінчення якої вступив до Прилуцького гідромеліоративного технікуму.

Проходив строкову службу в Прибалтиці, після завершення якої працював електриком у рибному господарстві. Виховав двох дітей – Віталія і Марину.

У лютому 2015 року Олег Станіславович отримав повістку та відбув до військового навчального центру «Десна» Чернігівської області, де півтора місяці проходив перепідготовку, після чого був відправлений у зону бойових дій у складі зенітно – ракетного полку 39/10, який розташовувався в н.п. Курахово, біля Мар'їнки.

Військова посада – старший оператор.

У 2016 році Олег Даценко підписав контракт із ЗСУ та воював у складі ракетно – зенітної частини 38/80, потім - у розвідці 42-го батальйону 57-ї бригади поблизу  с. Водяне, під Донецьком.

У 2019 році у зв’язку з тяжким захворюванням був звільнений у запас та повернувся додому.

Два роки боровся з недугою.

Помер 18 серпня 2020 року.

Похований у с. Іваниця Прилуцького району Чернігівської області.